Hakkımızda

Filizfidan Yapı Hakkında

Filizfidan Yapı Malzemeleri olarak alanında sürekli yenilik, kaliteli ürün ve hizmet anlayışını ön planda tutup, faaliyetimize bu doğrultuda devam etmekteyiz.

Müşterilerimize zamanında cevap verebilmek için geniş stok yelpazesine sahip olan kuruluşumuz, her zaman kalitesinde ödün vermeyen markalarla siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktadır. Firmamız; İstanbul, Adapazarı, Karasu mağaza ve depoları ile tüm Marmara Bölgesi'nde müşterilerimize yapı ve inşaat malzemeleri anlamında ihtiyaç duyduğu tüm ürünlerde istenilen zaman ve kalitede eksiksiz hizmet sunmaktadır.

Filizfidan Yapı Malzemeleri, yapı malzemeleri satışını üstlenen bir şirket olarak, belirtildiği gibi alanında en iyi hizmeti sunup müşterilerinin her türlü istek ve sorularına zamanında ve uygun cevap verebilmeyi ilke edinmiştir. Şirketimizin topluma, müşterilerine ve tüm çalışanlarına karşı sorumluluklarını yerine getirmede en önemli unsuru kalite ve hizmet anlayışıdır.

Günümüzdeki rekabet ortamında devamlılığımızı sürdürebilmek ve geliştirebilmek için kaliteli yönetimin gerekli olduğu bilinci içerisinde faaliyetimize devam etmekteyiz.